Väike kirjeldus.
Jänkud:
Senny on emane lõvilakk-kääbusküülik umbes kolme aastane.Ta on madakaskari värvi.Iseloomult on ta väga sõbralik ja tore jänku tüdrku.Elab ta suures puuris koos oma tütre  Nupsikuga.
Nupsik on sündinud  märtsis aastal 2009.Tal on veel üks õde ja vend kes elavad toredate inimeste juures.
Nupsik on väga uudishimulik noor preili.
Nende lemmik on porgandid ja lehtsalat.Ega nad ka värskest rohust ära ei ütle.Kõige maitsvamad on noored võilille lehed.Kuivtoidu suhtes on nad väga valivad.Mis ikka ei meeldi siis need peidetakse saepuru sisse ära.

Deegud.
Deegusi on mul kolm.Omavahel saavad nad suurepäraselt hakkama.Muidugi siis kui neile toitu panen siis on väike kaklus aga lõppuks nad ikka leiavad lahenduse  kuidas kõik korraga süüa saavad.Käivad lihtsalt kordamööda sööki võttmas.
Elavad suures neljakordses puuris.Vahel saavad ka mööda tuba ringi joosta.See neile väga meeldib.Muidu on nad sõbralikud ja väga uudishimulikud.
Jänkudega neil väga suurt sõprust ei ole.

Kassid
Triibu-On sündinud 08.märts 2008.Triibu on väga energiline ning ulakas kass.Muidu on ta toakass aga vahel ka lipsab välja.Aga üsna pea on ta uksetaga ja tahab tuppa.Meeldib magada ahju otsas või siis kappipeal.
Söögi osas on ta väga väga pirtsakas.Kõik ikka ei kõlba.Ja kala on neile väga võõras.Korra naabripoisid tõid neile kala ja siis kassid olid küll sellise ilmega et "oot mis see on,meie küll seda ei söö,see ei ole mitte krõbinad"ja ei söönudki.Triibule meeldib ka koertele pugeda.Kui köögilaual on liha mida koerad kätte ei saa siis Triibu on see kes võttab selle liha ja kukutab selle põrandale.Ja koerad on jaol.
Mänguhoog tuleb siis kui magama hakkame perega minema.Siis on vaja kolistada ja igalepoole hüppata ning kõik maha ajada.

Kotlett-On sündinud 1 aprill 2008.Kotlett on rahulik kass.Tema enamus ajast magab kuskil kõrgemal kust koerad teda kiustata ei saaks.On väga vaikse häälega ja mõnusalt pehme.Tema on ka söögi osas väga pipar.Ning ka liiva suhtes.Iga liiv talle ei meeldi.Ja kui on juhtunud ebameeldiv liiv olema siis ta ei lähe vetsu  ja kõik.Leiab mingi nurga ikka kuhu oma asi ära ajada.Õhtuti poeb kaissu ja nurub paid.
Juhtub ka suuremat möllu koos triibuga .

Koerad:
Nustik e. Nustu-Tema on juba vana koer.Sündinud on ta  märts 2000.Nustul on väga seikluslik elu on.Ta on koos meiega hääletanud,väga palju kolinud ja väga palju erinevaid inimesi ja kohti näinud.Ta on väga suur pugeja ja muidu sõbralik koer.Nüüd vanusest on ta hakkanud veidi rohkem urisema ja omaette olema.
Ei meeldi tallle endast suuremad koerad.Nende peale kippub urisema ja vahel ka kallale minema.Kui kassid mängivad omavahel siis kippub ka neid veidi hoiatama.Tahab rahu ja vaikust.
Väga meeldib palli mängida.

Lontu-Lontu on noor emane koer.Isa on tal eesti hagijas ja ema rottveiler.Sündinud on ta 30 aprill 2009.
Lontu armastab väga metsas joosta.See on temajaoks tõeline nauding.Muidu on ta armas ,sõbralik ja tore koer.